Categorieën
Pagina's
Er zijn geen producten in de winkelwagen.
Menu
Welkom , login of registreer
   

Voor vragen kunt u ons bereiken op  info@hajeshops.nl of door het formulier onderaan deze pagina in te vullen.

Al onze producten uit de shops en ons meubilair kunt u natuurlijk ook bekijken in onze vestigingen. Informatie over de bezoekadressen vindt u onderstaand:

 


Restaurant de Aalscholver
(inclusief shop)

Rijksweg A6
Parkeerplaats ‘De Aalscholver’ 2
8218 PW LELYSTAD

T: 036 523 92 73
F: 036 523 92 41
E: 
aalscholver@haje.nu
Hajé hotel restaurant de Aalscholver
 

Restaurant de Lepelaar 
(inclusief shop)

Rijksweg A6
Parkeerplaats ‘De Lepelaar’ 4
8218 PX LELYSTAD

T: 036 523 93 40
F: 036 523 93 90
E:
 lepelaar@haje.nu
Hajé hotel restaurant de Lepelaar
 


Etensreis de Batavia
(geen shop)

Oostvaardersdijk 01-09
8244 PA LELYSTAD

T: 0320 261 633
F: 0320 260 964
E:
taveerne@haje.nu 
Hajé Brasserie de Taveerne
 


Hajé restaurant Natuurpark
Vlotgrasweg 11
8219 PP Lelystad
 
T: 0320 286 143
E: natuurpark@haje.nu

 

Hajé restaurant Nieuwegein

Hotel Joure  
(inclusief shop)

Klokmakkerij 1 / Sewei rotonde
8501 ZS Joure

T: 0513 413 555
F: 0513 414 365
E: 
joure@haje.nu


 
Hajé restaurant Joure

Hotel Heerenveen  
(inclusief shop)

Schans 65
8441 AC HEERENVEEN

T: 0513 618 618
F: 0513 629 100
E:
heerenveen@haje.nu
Hajé restaurant Heerenveen


Restaurant Nieuwegein
(inclusief shop)

Waterliniedok 1
3433 NV NIEUWEGEIN

T: 030 303 53 35
E
: nieuwegein@haje.nu
Hajé restaurant Nieuwegein
 

 Contactformulier

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.